Strona www to wizytówka Twojej firmy, powinna godnie Cię reprezentować. Taką właśnie dla Ciebie zbuduję.

RESPONSYWNA

Strona musi wyglądać dobrze nie tylko na ekranie komputera, ale i na telefonie i tablecie. Tworzę strony, które są dopasowane do każdego z tych formatów.

INTUICYJNA

Użytkownicy, którzy odwiedzą Twoją stronę powinni w łatwy sposób znajdować interesujące ich treści, a przy tym Ty możesz kierować odpowiednio ich ruchem po Twojej stronie.

DOSTĘPNA

Twoja strona powinna być również zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Zadbam o SEO na Twojej stronie, żeby była lepiej wypozycjonowana i widoczna.

WYCENA TWOJEJ STRONY

Strona WIZYTÓWKA

Strona typu ONE-PAGE (wizytówka) zawiera się na jednej stronie jak sama nazwa wskazuje, nie posiada podstron. 

Tego typu strony mogą zawierać opis Twoich usług, informację o Tobie, portfolio, kontakt, formularz kontaktowy. Wszystko to w zależności od Twoich potrzeb. Strona podzielona jest na sekcje, dzięki czemu Użytkownikowi będzie się po niej poruszać. Strona zosptymalizowana pod SEO, z integracją z social media.

CENA: od 1200 zł netto

KLASYCZNA STRONA FIRMOWA

Klasyczna strona z podstronami. W ramach tej usługi otrzymasz stronę z podstronami (dowolna ilość) oraz dodatkami takimi jak formularz kontaktowy, wtyczką do integracji z social media, mapą Google, banerami, zdjęciami Twoimi lub stockowymi, zoptymalizowaną pod SEO. Ostateczny wygląd będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

CENA: od 2200 zł netto

LANDING PAGE

Budujesz swoją bazę mailingową, sprzedajesz produkt online lub zbierasz zapisy na konsultacje, usługę czy produkt? Przyda Ci się dobry konwertujący landing page. Jeśli nie masz czasu na tworzenia stron typu landing page do swoich kampanii reklamowych, chętnie przygotujemy ją za Ciebie. 

Jeśli korzystasz z naszej usługi prowadzenia kampanii reklamowej to landing page stworzymy w ramach naszej współpracy i nie będziesz musiał dodatkowo za niego płacić.

CENA: 700 zł netto

ETAPY REALIZACJI

BRIEF

Zaczynamy współpracę od poznania Twoich potrzeb i przygotowania dokładnej wyceny strony. Wystarczy, że napiszesz na kontakt@karolinadabrowska.com, aby otrzymać brief do uzupełnienia.

UMOWA I ZADATEK

Po akceptacji wyceny, otrzymasz umowę i fakturę PRO FORMA na wpłatę zadatku. Wpłacony zadatek to dla nas sygnał do rozpoczęcia prac. 

PROJEKT WWW

Otrzymasz poglądowy projekt strony głównej i podstrony jeśli Twoja strona będzie je miała posiadać.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Na projekt masz możliwość nanieść swoje uwagi, my proprawiamy projekt i otrzymujesz go do finalnej akceptacji. 

KODOWANIE

Po akceptacji projektu strony przystępujemy do jej budowania w WordPress.

POPRAWKI

Otrzymujesz stronę do weryfikacji i uwag. Nanosimy poprawki zgodnie z Twoimi uwagami.

PŁATNOŚĆ

Po akceptacji strony wystawiamy fakturę na pozostałą do uregulowania kwotę. 

Dodatkowo otrzymujesz instrukcję poruszania się po CMS strony, dzięki czemu samodzielnie będziesz mógł nią zarządzać.

WYBRANE REALIZACJE

Masz pytania? napisz do mnie: