SZUKASZ AGENCJI MARKETINGOWEJ?

Tworzymy skuteczne lejki sprzedażowe

Nie wystarczy wprowadzić na rynek produkt i uruchomić reklamy. Żeby generować wyższe przychody trzeba zadbać o każdy szczebel lejka sprzedażowego.

Mój zespół specjalistów od marketingu pracuje nad każdym Klientem indywidualnie.Opracowujemy strategie dedykowane Twojemu biznesowi.

Strategia marketingu online

Pomagamy w budowaniu strategii marketingu online od podstaw. Począwszy od grupy docelowej, przez ścieżki klienta. Badamy UX na stronach www, bo dzięki poprawie doświadczeń możesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów czy usług. Pomagamy w przeniesieniu biznesu offline do świata online. 

Content i copywriting

Pomagamy naszym Klientom w wypracowaniu spójnej komunikacji do klientów. Jeśli Tego oczekują to doświadczony copywriter przygotuje wpisy na www, blog, do mediów społecznościowych.

Przygotowujemy dla naszych Klientów brand book, zawierający paletę kolorów marki, czcionki, szablony postów do mediów społecznościowych.

Reklama w social media

Reklama w social media to podstawa funkcjonowania marki w świecie online. Możesz zbudować społecznośc wokół marki, sprzedawać produkty fizyczne i online i pozyskiwać klientów na usługi stacjonarne. Możliwości mamy wiele, zachęcamy do kontaktu z nami.

Pierwszy miesiąc korzystania z usług naszego działu marketingu dostajesz od nas w promocyjnej ofercie -70% stawki miesiącznej! 

Strony www

Potrzebujesz strony www? 

Spotykamy się na bezpłatnych konsultacjach, po których przygotowujemy projekt strony. Po jego akceptacji przechodzimy do kodowania. Strony stawiamy w WordPress, dostosowując je do Twoich potrzeb.

Wszystkie strony przez nas robione są responsywne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Szkolenia z marketingu online i social media

Prowadzimy liczne szkolenia nline i stacjonarne z marketingu online, budowania wizerunku marki, social media w biznesie. 

Prowadzimy również szkolenia dedykowane dla danej branży, na których pokazujemy konkretne przykłady działań uszytych na miarę branży w jakiej działa Twoja firma.